مانیتورینگ
مانیتورینگ
مانیتورینگ در لغت به معنای نظارت است. مانیتورینگ اطلاع از وضعیت لحظه ای سرور، سایت و شبکه مخابراتی است با این روش شما گزارش دقیقی از عملکرد سرور یا شبکه خواهید داشت که این امر باعث جلوگیری از اختلال و بهبود عملکرد می شود.
 ١٥:٣٥ - 1397/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
ریدایرکت آدرس
ریدایرکت آدرس
ریدایرکت در لغت به معنای تغییر مسیر و در فضای وب انتقال کاربران به مکان جدید است. به طور پیش فرض وبسایت با هر دو آدرس WWW. و بدون WWW.در دسترس است؛ در این صورت گوگل این دو وبسایت را مشابه هم فرض کرده و خطای Duplicate داده که این امر موجب جریمه از طرف گوگل و افت رتبه خواهد شد.
 ١٥:١٦ - 1397/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
Sub Domain
ایجاد ساب دامین در کنترل پنل
ساب دامین(sub domain) یا زیردامنه برای زمانی است که هر بخش از وبسایت به صورت آدرسی اختصاصی و زیرمجموعه ای از آدرس اصلی وبسایت نمایش داده شود.
 ١٤:٤٦ - 1397/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
PhpMyAdmin
آموزش PhpMyAdmin
PhpMyAdmin نرم افزار مدیریت پایگاه داده MySql که توسط زبان Php نوشته شده است. PhpMyAdmin از نرم افزارهای رایگان و به اصطلاح Open Source است که با آن می توان پایگاه داده MySql را مدیریت کرد.
 ١٢:٣٩ - 1397/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
FTP
ساخت اکانت FTP در cpanel
FTP مخفف (File Transfer Protocol)، پروتکلی استاندار جهت انتقال فایل در کامپیوترها است. توسط این پروتکل و نرم افزارهای اف تی پی سمت کاربر ، مانند FileZilla ، CuteFTP و ... می توانید فایل ها را بدون استفاده از کنترل پنل به هاست انتقال داد.
 ١٢:٢٢ - 1397/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>